XIII Puchar Solnego Miasta

18 marca 2023 wielicka pływalnia gościła wielu młodych zawodników  z wielkimi marzeniami. Pływacy z 25 klubów szukali wyjątkowych emocji związanych z udziałem w XIII edycji Pucharu Solnego Miasta pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Wieliczka.

Dzięki Cute Story możemy cieszyć się fotorelacją z rundy II.
Nasz Klub przy wsparciu wolontariuszy oraz sponsorów jak zwykle postarał się by zawody “dopięte były na ostatni guzik”.
Na uczestników czekały pakiety startowe od Oshee, a dzięki Gminie i Miastu Wieliczka, Powiatowi Wielickiemu oraz sieci delikatesów Paleo najlepsi zostali nagrodzeni personalizowanymi statuetkami i medalami.  Cieszymy się, że kibice gospodarzy mieli wiele powodów do radości, 29 medali i ponad 150 rekordów życiowych!

Zobaczcie zdjęcia od Cute Story

Zapraszamy na rundę finałową! 21 maja zadbamy o wartościowe nagrody, a nawet będziemy znacząco dofinansowywać wakacje zagraniczne! 🙂

#Puchar_SM